Блокує тільки Президент

Блокує тільки Президент Секретар РНБОУ Олександр Турчинов вважає, що блокувати окуповані райони ОРДО-ОРЛО чи дозволяти туди возити все що завгодно, має вирішувати одна-єдина особа в державі – Верховний головнокомандуючий Петро Порошенко, а не якісь там добровольці чи волонтери.


Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що рішення групи добровольців про блокування непідконтрольних владі України частини територій Донецької і Луганської обл. знаходиться виключно в компетенції Президента України.

Буде прийнято рішення блокувати – значить, будемо блокувати. Не буде прийнято таке рішення верховним головнокомандувачем –значить, цього робити ніхто не буде. Тих, хто спробує самі робити імпровізовані блокпости в зоні АТО – цього не буде!», – цитує секретаря РНБО Агенція Інтерфакс-Україна.

А тим часом хаос безпосередньою на лінії розмежування з банд формуваннями ОРДО-ОРЛО призвів до того, що 2 український військовослужбовців, повертаючись із госпіталю, на Бухмутській трасі заблукали і, наймовірніше, потрапили в полон до ворога. Про зникнення двох захисників держави 26 грудня повідомила прес-служба Міноборони України.

Наш кор.

На фото «Української правди»: Олександр Турчинов і супроводжуючі його особи в зоні АТО.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%