Волонтерство

Волонтерство

На полях боїв на Донбасі досі лежать тіла українських воїнів. Скільки їх - достеменно не відомо, - повідомляють «Волинські новини».

Волонтери зі сталевими нервами і милосердними сердцями з ризиком для життя знаходять і повертають тіла героїв додому - звідки вони пішли на смерть. Ті відчайдухи, які наважилися вивозити померлих українських бійців, називають себе пошуковцями.

Ярослав Жилкін очолив центр пошуковиків "Народна пам'ять". Цей кремезний чоловік у класичному одязі страшенно ризикує своїми нервами, грошима та здоров'ям. Він та ще 30 сміливців уже вивезли понад 150 тіл українських бійців. 30 із них вже упізнали родичі.
"Буває, що у згорілій машині є тіла. І не зрозуміло, чи три, чи сім тіл. Це – страшне видовище, до цього важко звикнути. Ми просто розуміємо, що наша робота потрібна. Вона потрібна матерям, колегам по службі, це в першу чергу потрібно державі. Просто в нас ступінь відповідальності перед мертвими більше підвищена, ніж в інших", - наголошує Ярослав Жилкін.
Робота – надважка. Зціпивши зуби, затримавши подих, з холодною, надлюдською стійкістю, сталкери "вантажу 200" взяли за мету вивезти усіх загиблих.
Ярослав Жилкін показує вже відпрацьовані мітки. Серед них пошуковець вказує на те саме місце, де загинули четверо бійців механізованої бригади з Новоград-Волинського. І навіть демонструє фото. Виявляється, Ярослав власноруч вже вивіз чотири тіла, які так довго не могли знайти родичі. На місці проведення ексгумації побувала знімальна група ВВС. Загиблих перевезли у запорізький морг. Родичі одразу виїжджають у Запоріжжя.

Фото «Факти ICTV».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%