Зала для атлетів у Камені-Каширському

Зала для атлетів у Камені-Каширському Справжнім подарунком до зимових свят для громади Каменя-Каширського, особливо для молоді та школярів – прихильників спорту та здорового способу життя, стало відкриття компактного спортивного комплексу, де займатимуться важкою атлетикою. А позаяк подія  непересічна, то й зібралося на короткі урочистості чимало люду, зокрема й поважних гостей.

Про це інформує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Привітати спортсменів із новосіллям прибув голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Завітала й народний депутат Ірина Костанкевич. Від місцевої влади вітали голова Камінь-Каширської райдержадміністрації Валерій Дунайчук та голова тамтешньої райради Віктор Сус.

Першому слово – голові облдержадміністрації. Він же щиро наголосив: і сам мало вірив, що так швидко вдасться облаштувати спортивну залу у старому приміщенні.

– На камінь-каширському прикладі бачу, що не так важливо відкривати масштабні спортивні комплекси, значно важливіше забезпечити для дітей можливість займатися спортом, – наголосив у вітальному слові Володимир Гунчик. –  Цього року досить багато зроблено для малих спортсменів. І приємно, що вони тішать хорошими результатами.

Вражають і спортсмени Камінь-Каширщини. До прикладу, Валерія Козак – 13 річна важкоатлетка – уже чемпіонка області. Загалом же у залі вже займається 20 дітей. Але з огляду на те, що приміщення віднині дозволяє, адміністрація планує набрати ще групу у такій же кількості.

Відкриваючи один об’єкт інфраструктури, голова облдержадміністрації одразу ж поділився планами на найближчу перспективу:

– Користуючись присутністю народного депутата, хочу взяти з неї обіцянку, що під час формування переліку об’єктів, на які підуть кошти депутатського соцеконому, Ірина Мирославівна не забуде про необхідність повної реконструкції колишнього кінотеатру «Батьківщина», що у Камені-Каширському, де громада просить облаштувати культурний молодіжний центр. Тож нехай народний обранець, так би мовити, вступає в долю.

На завершення ж свята місцеві спортсмени продемонстрували свої вміння, а аматори народного мистецтва потішили новорічними та різдвяними композиціями.

Фото з сайту Волинської обласної державної адміністрації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%