«Зірки» не забивають пенальті…

«Зірки» не забивають пенальті… Традиційний новорічний турнір із міні-футболу стартував у Луцьку в залі Обласної дитячо-юнацької спортивної школи  і зібрав у складах 8 команд-учасниць славетних зірок «гри мільйонів».


Ввечері 23 грудня в актовому залі ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» керівник Асоціації міні-футболу (футзалу) Волині Сергій Голоскоков за участі представників  команд-учасниць провів жеребкування.

Як ми повідомляли, сформовано склад двох груп, які вступили в боротьбу за право грати в півфіналах, а також – у матчах за призові місця.

Група «А»: «Волиньтабак», «Вест», ФЦ «Ковель-Волинь», «Волинагротех».

Група «Б»: «Вотранс», «Ісіда», «Володимирівка», «Луцьксантехмонтаж №536».

Поєдинки групового раунду розпочалися 27 грудня:

«Волиньтабак» – «Волиньагротех» – 1:1 (серія пенальті – 3:4), «Вест» – «Ковель-Волинь» – 2:6, «Вотранс» – «Луцьксантехмонтаж №536» – 2:2 (серія пенальті – 2:3),  «Ісіда» – «Володимирівка» – 1:2,  «Волиньтабак» – «Ковель-Волинь» – 0:8. «Вест» – «Волиньагротех» – 0:0 (серія пенальті – 2:0).

Слід зауважити, що ставка на «зірок» у складах чи не всіх команд не завжди забезпечує досягнення позитивного результату. Хоча у драматичному протистоянні між потенційними лідерами – «Вотранс» – «Луцьксантехмонтаж №536» – такі майстри як Олег Герасимюк (у складі «Вотрансу») та Василь Сачко (ЛСТМ) із гри по одному разові таки відзначилися забитими м’ячами. А от  досвідчені Артем Федецький і Андрій Богданов («Вотранс») не реалізували пенальті (відмінно зіграв воротар Роман Перлов) під час матчу, тоді як Андрій Богданов не реалізував удар із 10-метрової позначки і в серії пенальті, у результаті чого команда Ігоря Чорнухи відсвяткувала першу перемогу.

За Регламентом змагань переможець в основний час отримує 3 очки, а якщо зафіксовано нічию, то призначаються пенальті. Хто переміг у серії ударів «із точки», той поповнює свій запас 2 балами, хто поступився – має 1 залікове очко.

28 грудня – о 17.00 – продовження групових змагань:

17.00. «Вотранс» – «Володимирівка». 18.00. «Ісіда» – «Луцьксантехмонтаж №536». 19.00. «Волиньтабак» – «Вест». 20.00. «Ковель-Волинь» – «Волиньагротех». 21.00. «Вотранс» – «Ісіда». 22.00. «Володимирівка» – «Луцьксантехмонтаж №536».

А 29 грудня о 18 год. 30 хв. – півфінали, матчі за 3 місце і фінальний поєдинок:

18.30. Переможець групи «А» – друге місце групи «В». 19.30. Переможець групи «В» – друге місце групи «А». 21.00. Матч за 3 місце. 22.00. Фінал.

Таким чином, новорічний турнір підтверджує прогноз та б’є всі рекорди відвідуваності та безкомпромісності боротьби на майданчику.

Організатори ювілейного, 20-го турніру – Ігор Чорнуха та Юрій Волошин.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото автора: перед початком турніру.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%