Луцькі квартири для захисників України

Луцькі квартири для захисників України

У Луцьку реально почали забезпечувати житлом учасників АТО, а ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» достроково передає бійцям та їхнім родинами 500 квадратних метрів нового житла.


На пленарному засіданні сесії Луцької міської ради обранці громади підтримали внесення змін до «Комплексної програми підтримки мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців Збройних сил України, які брали участь в Антитерористичній операції на Сході України, членів їхніх сімей, а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які проживають у м. Луцьку та на території Прилуцької сільради Ківерцівського району на 2017 рік». Відтепер Програма буде поширюватися не лише на учасників АТО та добровольців батальйонів ДУК, а й на добровольців, що воювали у складі підрозділів МВС.

Окрім цього, депутати проголосували за включення до складу комісії, яка надаватиме статус учасника бойових дій, депутатів Аллу Надточій та Майю Шостак.

Також внесено зміни до «Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій, інвалідів війни, які були призвані на військову службу по мобілізації для участі в проведенні антитерористичної операції, а також сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців зазначених категорій на 2017-2019 роки», дію якої поширили на бійців-добровольців, які воювали у складі підрозділів МВС.

«Під час розгляду цього питання міський голова Микола Романюк наголосив, що 27 грудня відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на визначення кращої пропозиції забудови земельної ділянки на вулиці Арцеулова, 3-б, – повідомила прес-служба Луцької міськради. – За результатами засідання переможцем визнано ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536», яке запропонувало найкращі умови співпраці. Товариство задекларувало, що передасть для замовника будівництва 13 % (962 кв. м) загальної площі житла, яке буде надане учасникам антитерористичної операції. Крім того, ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» має можливість достроково передати 500 кв. м загальної площі житла в інших збудованих ними будинках після видачі містобудівних умов та обмежень на будівництво на вул. Арцеулова, 3-б. Решту ж, а це ще 462 кв. м, буде передано протягом шести місяців із початку будівництва об'єкту.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Петра КРИВОШЕЯ: логотип ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%