У Благодатне – з благодаттю

У Благодатне – з благодаттю

Приємний подарунок напередодні новорічно-різдвяних свят – капітальний ремонт двокімнатної квартири, що знаходиться  у селищі Благодатне – отримала Мирослава Савчук.


Вісімнадцятирічна дівчина-сирота наразі здобуває освіту у Володимир-Волинському педагогічному коледжі. Після завершення навчання у 2017 році вона планує повернутися у рідне селище. Дівчина  зізналася, що про такий ремонт і мріяти не могла, за короткий термін – всього за три місяці – її житло так кардинально змінилося, а життя почало набирати казкових відтінків.

Побачити відремонтовану оселю завітали Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков та його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський. Як зазначив Віктор Борисович, на такий ремонт витрачено майже100 тис. грн,  по 50 тис. грн – з міського та обласного бюджетів.

«Але зупинятися не будемо, – цитує Віктора Сапожнікова прес-служба міськради, – плануємо й надалі рухатися у цьому ж напрямку й намагатимемося робити усе, що від нас залежить».

На прощання мер Нововолинська побажав юній господині миру, добробуту та здоров’я, і щоб у майбутньому в цій оселі тупотіли щасливі малесенькі дитячі ніжки.

За останні 4 роки міська влада шахтарської столиці (а Благодатне належить до сфери її відповідальності!) допомогла десятьом дітям-сиротам як у придбанні житла, так і в ремонті помешкань, адже діє міська цільова соціальна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2012-2016 рр. Цю програму, як зазначається в офіційному повідомленні, продовжено, і рішенням міської ради Нововолинська затверджено ще на 2017-2021 рр. для упорядкування житла, що належить дітям цієї категорії на праві власності та на позачергове забезпечення упорядкованим соціальним житлом. Програма передбачає також вжиття низки інших заходів із забезпечення дотримання житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їхнього числа.

Наш кор.

На фото прес-служби Нововолинської міськради: Мирослава Савчук і Віктор Сапожніков.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%