Рости і діяти!

Рости і діяти!

Відбувся останній у старому році брифінг Володимир-Волинського міського голови Петра Саганюка. Найголовніше: основні завдання міського життя вирішені, а впродовж року жоден мешканець Княжого міста на фронті не загинув!


Градоначальник Княжого міста в цілому задоволений роботою міських служб: виконаний бюджет міста, проведені розрахунки за заробітну плату та енергоносії, прийнятий бюджет на 2017 р.

«Звичайно, не все заплановане вдалося втілити в життя, ряд об’єктів залишаються не завершеними, найболючішим з яких для нас є ремонт вулиці Ковельської. Адже замовником цих ремонтних робіт і балансоутримувачем цієї вулиці є «Укравтодор», міськвиконком вплинути на це не може, хоча днями мною написано кілька звернень в обласну прокуратуру та управління Державної архітектурно-будівельної інспекції про незадовільну якість ремонту Ковельської, – зазначає прес-служба Володимир-Волинської міськради. – Вулиця не завершена, те, що відремонтоване, не витримує ніякої критики, кошти, виділені з Державного бюджету, неосвоєні».

Принагідно Петро Данилович подякував народному депутатові України Ігорю Гузю за підтримку розвитку громади і відстоювання міських  інтересів. Запевнив Володимир-Волинський очільник, що ремонтні роботи, які не встигли виконати у цьому році, закінчать у прийдешньому, продовжуючи асфальтувати дороги і втілювати інші проекти.

Петра Саганюка продовжує непокоїти війна в країні, хоча місто в цьому році своїх героїв на фронтах не втрачало.

Наближаються зимові свята, які громада буде відзначати за календарем, а комунальні служби продовжуватимуть працювати.

Також Петро Саганюк привітав всіх жителів з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим, побажав миру та спокою, благодаті, добра і Божого благословення.

Світлана КОМА.

На фото прес-служби Володимир-Волинської міськради: Петро Саганюк.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%