Реконструкція ковельського приймального відділення

Реконструкція ковельського приймального відділення

Сьогодні у ЦРЛ Ковельського МТМО відбулося урочисте відкриття капітально відремонтованого приймального відділення, - повідомляє Ковельська міська рада.

Після реконструкції приміщень та встановлення новітнього обладнання тут створені усі умови для первинного обстеження пацієнтів.
На реалізацію цього важливого проекту з бюджету міста було виділено понад 1 млн грн. Головний лікар Олег Самчук МТМО розповідає, що нині облаштовано діагностичну палату, де проводитиметься УЗД, експрес-аналіз цукру крові. Зали для прийому пацієнтів та реанімаційний, маніпуляційна, ординаторська та санвузол також відповідають високому рівню. Придбано хірургічну лампу для нескладних операцій та іншу необхідну апаратуру. «Якщо нещодавно оновлені отоларингологічне та хірургічне відділення потребують вдосконалення, то у приймальному продумано все до найменших дрібниць. Адже, це - обличчя лікарні. На мою думку, робота фахівців щойно оновленого відділення є чи не найважчою у медичній установі. Отож, вони як ніхто інший, заслуговують на те, щоб працювати у комфортних умовах». Олег Кіндер в свою чергу наголосив, що влада робить усе можливе, щоб медичні заклади відповідали вимогам часу, а пацієнти мали змогу лікуватися у хороших умовах та за допомогою найсучаснішого обладнання. Він запевнив, що й надалі спрямовуватимуться кошти на модернізацію і ремонт закладів охорони здоров’я Ковеля.

Очолює приймальне відділення досвідчений лікар Степан Двулят.
«Я тут працюю нещодавно, проте мав змогу спостерігати за перетворенням відділення. Зміни просто вражаючі. Адже, проведені не лише ремонтні роботи, але й закупили нове реанімаційне, діагностичне обладнання. Впевнений, що кошти використані ефективно і за призначенням - на користь громади», - наголосив Степан Володимирович.

Фото Ковельської міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%