Запобігання надзвичайних ситуацій

Запобігання надзвичайних ситуацій

Турійські  рятувальники провели уроки з учнями 5-7 класів ЗОШ І-ІІІ ступеня для запобігання надзвичайних ситуацій під час Новорічних свят, - інформує Турійська райдержадміністрація.

Протягом грудня у рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності фахівці Турійського районного сектору провели зустрічі з учнями   5-7 класів Турійської ЗОШ І-ІІІ ступеня.

В ході зустрічей учням старших класів рятувальники довели до відома про резонансні пожежі й інші надзвичайні події, які трапились на території Волинської області, а також нагадали правила пожежної безпеки. Навчили дітей правилам користування вогнегасником.

Зважаючи на сумну статистику пожеж співробітники Служби порятунку приділили значну увагу роз’ясненню правил безпеки у побуті та під час Новорічних свят.

Рятувальники застерегли учнів від необдуманих дій при поводженні із джерелами відкритого вогню, а також закликали бути максимально пильними при експлуатації побутової техніки та опалювальних приладів.

Також працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій розповіли дітям про правила безпечної поведінки на кризі у зимовий період, що не слід виходити на лід, якщо не впевнений у її міцності, нагадали основні дії з надання допомоги на воді. А також розповіли присутнім про правила безпеки у разі виявлення застарілих боєприпасів, або підозрілих предметів.

Фото Турійської районної державної адміністрації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%