Як правильно вибрати подарунок?

Як правильно  вибрати подарунок?

У сучасному суспільстві багато чого змінилося, але одне точно залишилося незмінним - очікування по відношенню до інших людей. 
Доктор Стів Левінсон, президент Центру вивчення поведінки в штаті Міннесота, у своїх доповідях акцентував увагу на значних відмінностях сприйняття подарунків з боку чоловіків і жінок: «Коли жінка робить чоловікові подарунок, це не просто спроба задовольнити певну потребу. Це акт спілкування! Навіть якщо вона дарує йому тапочки, це не тільки тапочки, це щоб його ноги були в теплі! Для жінок це не просто подарунок, це повідомлення - «бачиш, я дбаю про тебе». Для неї це повідомлення набагато важливіше, ніж сам подарунок ».
У той самий час чоловіки більш зосереджені на матеріальній стороні подарунка. Багато хто з жінок можуть відчувати, що подарунок є символом любові і прихильності їх обранця, адже прекрасна стать більше звертає увагу на символічний зміст. Жінки завжди шукають невидимий «зв’язок», а чоловіки про нього навіть не підозрюють. І тут починаються проблеми. То як їх уникнути?
Вибір подарунків 
У сучасному світі вибір подарунків дуже великий: від сувенірів до ювелірних виробів, від банальної шоколадки до автомобіля. Але як підібрати правильно? Перше, що слід зробити - зрозуміти, що Ви хочете сказати цим подарунком, і як це сприйме «адресат».
Ще один безпрограшний варіант - написати до подарунка своєрідне повідомлення. Це можна зробити на спеціальних невеликих картках, які кріпляться до подарунків з допомогою стрічок.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%