Східний гороскоп 2017

Східний гороскоп 2017

Щур

Східний гороскоп для Щурів дуже позитивний – вдалий рік у плані фінансів. Якщо Щури в рік Вогняного Півня добре зарекомендують себе на роботі, то їх підвищать за посадою, що відіб’ється на розмірі зарплати. У 2017 буде всього одна складність - це сердечні справи. Згідно зі Східним гороскопом, Щурам буде складно вирішити, як влаштувати особисте життя, щоб це було максимально комфортним для них. Однак Вогняний Півень подарує Щурам рішення і цієї ситуації в другій половині 2017 року.

Бик

Вогняний Півень в 2017 році буде прихильний до Бика. Цілеспрямованість і наполегливість допоможуть йому здійснити низку завдань, які Бик поставив перед собою. Східний гороскоп говорить, що для Бика 2017 стане успішним в плані кар’єри і саморозвитку, тому якщо Бик докладе зусиль, він буде пожинати приємні плоди. В особистій сфері Вогняний Півень подарує Бикові любов близьких і одну особливу людину, яка підтримає Бика у важкі моменти.

Тигр

Східний гороскоп 2017 обіцяє Тигру насичений рік. Вогняний Півень подбає про те, щоб Тигр не нудьгував. Не варто лякатися, східний гороскоп 2017 говорить, що у Тигра буде виходити складна робота, він проявить себе як мудрий лідер, на якого можна покластися. У любовних справах Тигр теж повинен йти на поступки, інакше його друга половинка просто піде від нього, не дочекавшись змін у відносинах.

Кролик (кіт)

Рік Вогняного Півня 2017 для Кролика буде грати всіма барвами веселки - східний гороскоп обіцяє злети, падіння, прикрості, моменти радості і смутку. Кролику потрібно бути насторожі, адже в рік Вогняного Півня в його оточенні з’являться люди, які будуть намагатися скористатися його довірливістю. Вогняний Півень не любить слабких гравців, тому Кролику потрібно взяти себе в руки і навчитися давати відсіч тому, хто переходить межі дозволеного. Східний гороскоп 2017 обіцяє Кролику зміни на особистому фронті, можливо, він міцно скріпить своє життя з іншою людиною.

Дракон

Східний гороскоп 2017 для Дракона віщує дуже-дуже насичений рік. І хоча не все буде йти гладко, Дракон повинен пам’ятати, що успіх залежить тільки від нього. А Вогняний Півень, можете в цьому не сумніватися, подарує Дракону удачу. Східний гороскоп 2017 для Драконів неоднозначний в любовних прогнозах - у Драконів може статися нова закоханість, проте її тривалість залишається під питанням.

Змія

Вогняний Півень з побоюванням ставиться до Змії, тому в 2017 році їй потрібно довести, що вона гідна довіри. Доведеться ретельно працювати, допомагати іншим людям і спробувати приборкати свою стервозність. Цілеспрямована Змія добре знає, чого хоче добитися в усіх сферах свого життя, і Східний гороскоп 2017 запевняє, що у неї будуть багато можливостей, щоб це здійснити. Єдине, чого Змії варто побоюватися в рік Вогненного Півня - це людей з минулого, які можуть повернутися, нагадавши про те, що давно хотілося забути.

Кінь

Східний гороскоп 2017 обіцяє Коню дуже успішний рік - про такі досягнення він кілька років тому навіть мріяти не міг. Однак робота постійно заважатиме особистому житті, що викличе чимало суперечок, сварок і взаємних образ. Вогняний Півень зажадає від Коня вирішити, що для нього важливіше, інакше «гра на два фронти» не принесе щастя ні в одній зі сфер життя. У рік Вогняного Півня Коню варто звернути увагу на своє здоров’я, не лінуватися звертатися до лікаря, якщо його щось турбує.

Коза

Східний гороскоп 2017 говорить, що найзначніші події в житті Кози пов’язані з її близькими людьми - вони стануть поштовхом для великих досягнень, також рідні будуть сильно допомагати Козі. Східний гороскоп 2017 натякає, що прийшов час для того, щоб зрозуміти своє найважливіше призначення в житті. Причому мова йде не тільки про роботу, так що Коза повинна задуматися над цим. В особистому житті Східний гороскоп обіцяє приємний сюрприз, який наповнить серце Кози любов’ю і відчуттям щастя.

Мавпа

Рік Вогняного Півня 2017 принесе Мавпі багато клопоту, але обіцяє виявитися дуже продуктивним і цікавим. Східний гороскоп каже, що через певні труднощі в житті Мавпи, для неї абсолютно несподівано відкриються нові дороги і приголомшливі перспективи. Гороскоп 2017 попереджає Мавпу, що у неї з’явиться відразу кілька шанувальників, а вибрати когось одного буде вкрай непросто. Але якщо Мавпа буде зволікати, то залишиться одна, тому в любовних справах діяти потрібно рішуче.

Півень

Півень знає, що нарешті настав його час для того, щоб використовувати будь-яку можливість, подаровану фортуною. Півень зможе без докорів сумління стати лідером, його не повинно хвилювати, що хтось відстає або справляється з роботою гірше нього. Східний гороскоп 2017 про кохання в житті Півня говорить одне - його чекає пристрасть і багато романтики, так що нудьгувати від самотності просто не буде часу.

Собака

Східний гороскоп 2017 попереджає, що Собака буде схильна до тривог і переживань, що може відбитися на якості її життя. Рік Вогняного Півня дуже вдалий для того, щоб побудувати кар’єру, продемонструвавши свої творчі ідеї. Головне не побоятися показати справжнього себе, і тоді Собака отримає визнання. Східний гороскоп 2017 особистому житті Собаки віщує великі зміни, які будуть пов’язані з побудовою сім’ї або створенням нового союзу.

Кабан (свиня)

Усі починання Кабана в рік Півня будуть даватися легко, проте довести справу до кінця - ось що по-справжньому буде складним. Східний гороскоп каже, що Кабан захоче побачити себе з нової сторони, змінивши рід діяльності або зважившись на кардинальні зміни у зовнішності. Все це піде на користь, і він відчує приплив нових сил. Однак східний гороскоп 2017 попереджає, що Кабану в рік Вогняного Півня не можна ігнорувати відпустку, інакше його сили швидко вичерпаються. На любовному фронті у Кабана буде стабільність і спокій, що позбавить його від нервозності в повсякденному житті. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%