Гість зі Сходу

Гість зі Сходу

Як майбутній лісівник із Волновахи «стажувався» у Волинському лісоуправлінні
До Волинського ОУЛМГ завітала незвична делегація. Ветеран-лісівник Степан Хомич Рудник привів на екскурсію до лісоуправління свого онука Дмитра та дев’ятикласника ЗОШ №7 м. Волноваха Едуарда Реутенка. Виявилося, хлопець приїхав до Луцька не сам, а у складі учнівської делегації. Всього п’ятнадцятеро старшокласників, що поглиблено вивчають німецьку мову. Усі вони живуть у сім’ях лучан, діти яких – учні Луцької гімназії №4 – з такою ж метою у ці дні перебувають у м.  Герфурд в Німеччині. 
Едуард Реутенко оселився в родині Степана Хомича, який для онука та його товариша із Волновахи організував «стажування» у Волинському ОУЛМГ.
Їх зустріли прес-секретарі Світлана Думська та Сергій Цюриць, які й познайомили з роботою лісоуправління. А ще розповіли про лісогосподарства, діяльність лісництв. Зазначили, що площа лісів від 1946 року збільшилася удвічі завдяки лісівникам, які продовжують дбати про зелені легені планети. Також передали дітям Волновахи та їх батькам щирі вітання від начальника лісоуправління Олександра Кватирка та вручили учням пізнавальні матеріали про волинські ліси. 
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%