І ніяких «зіґ»…

І ніяких «зіґ»…

Схоже, найвищі футбольні інстанції покарали «Волинь» ні за цапову душу…
Один із двох переможних матчів луцької «Волині» в рідних стінах закінчився конфузом. Акурат на 88-й хв. поєдинку експресивні «ультра» почали щось вигукувати… Вболівальники думають, що разом радіють через переконливий рахунок 3:0 на користь господарів. Але виявилося, що екзальтована публіка щось кричала про «Білу силу» та інший непотріб.
Згодом телеканали подали в ФФУ відеокадри події. І там розчули, ніби фани лементували неонацистські заклики на кшталт «Зіґ хайль, Рудольф Гесс, Гітлерюґенд, СС» і т. д.
Тому багатостраждальний клуб Віталія Кварцяного знову покарали. Штрафом і дискваліфікацією стадіону.
І чи шукав хтось хуліганів? І чи були вони?
Редакція звернулася з відповідними запитами в «компетентні органи». Спочатку надійшла відповідь із УСБУ у Волинській області. Т. в. о. начальника Тарас Цюцюра повідомив, що «всі зібрані матеріали за фактом можливого протиправного прояву 22 жовтня ц. р. під час матчу «Волинь» – «Дніпро» з боку осіб, які перебували на стадіоні «Авангард», направлено до ГУ Нацполіції у Волинській області відповідно до підслідності».
А начальник Луцького відділу поліції ГУ НП у Волинській області О. Б. Кічук у свою чергу сповістив:
«…9 листопада 2016 р. в Журналі єдиного обліку Луцького ВП ГУНП у Волинській області за №41618 зареєстровані матеріали, які надійшли з управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області по зверненню Федерації футболу України про вчинення 22 жовтня ц. р. хуліганських дій під час проведення футбольного матчу «Волинь» – «Дніпро». В результаті проведеної по цьому факту перевірки, згідно Закону України «Про звернення громадян» було складено висновок №17096 від 21 листопада 2016 р. та ініціатору звернення надіслано обґрунтовану відповідь. Таким чином по цьому факту кримінальне провадження не відкривалося».
Отже, луцька поліція не знайшла в діях «ультра» жодних порушень чинного законодавства. А раз так, то хто пояснить, чому Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України оштрафував ФК «Волинь» на круглу суму (понад 15 тис. грн) та примусив 2 матчі поспіль грати при порожніх трибунах, один із яких – з київським «Динамо» – був особливо цікавим?
Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: сектор «ультрас» під час останнього офіційного матчу сезону з полтавською «Ворсклою».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%