«Вєжлівиє люді»... (памфлет)

«Вєжлівиє люді»... (памфлет)  втопилися в Чорному морі на борту військового Ту-154 разом із «зеленими чоловічками».

Таємнича катастрофа літака біля Сочі, який прямував у стерте з лиця землі російськими крилатими яструбами сирійське місто Алеппо, щоб привітати повітряних штурмовиків із Новим роком, продовжує обростати якимось чортовинням. Бо просте пояснення, що «так карта лягла», тут не проходить! Бо неминуче пригадуються як мінімум ще 3 літаки, які впали з небес... 
В першу чергу, український «Ил-76», збитий 14 червня 2014 р. із російського ПЗРК «Игла» біля Луганського аеропорту (40 хлопців-десантників і 9 льотчиків загинули). 
І малайзійський «Боїнг 777», 17 липня 2014 р. знищений російським «Буком» на Донбасі (померло 298 людей)... 
Ну, і як забути такий самісінький «Ту-154», на якому біля Смоленська 10 квітня 2010 р. за досі загадкових обставин під час посадки на російському військовому аеродромі загинула практично вся еліта Польської держави на чолі з Президентом Лєхом Качинські, а влада РФ досі не віддала Польщі навіть уламків їхнього літака?..
Отже, пропагандистська зондеркоманда Кремля в складі 92 персонажів вдосвіта 25 січня (якраз на католицьке Різдво!) знайшла свій кінець у холодних водах Чорного моря дуже показово і повчально. 
В ту ніч нечиста зібрала в одному місці в один той самий час і скерувала в одному й тому ж напрямку багатьох недругів України. 
Кожним десятим на борту безталанного Ту-154 був т. зв. «журналіст». За документами. Бо насправді то справжні бійці пропагандистського фронту! Воювали проти всіх, на кого пальцем покажуть... Особливо багато піни на губах було в них, коли паскудили наших фронтовиків, глумилися над полоненими хлопцями та оспівували «Мотороллу» чи «Гіві»...  Такі «жертви» авіакари, як Міхаіл Лужецкій, Алєг Пєстов чи Павєл Обухов із центральних російських телефабрик із промивання залишків мізків, буквально не вилазили з анексованого Криму та окупованих районів Донбасу, щоб позмагатися між собою в брехні про нашу армію і народ.
Ті, які не говорили, а ревіли, теж не набагато кращі. Чого вартий, наприклад, генерал-лейтенант Валєрій Халілов, керівник ансамблю ім. Алєксандрова? Торік улітку зібрав своє голосисте воїнство та й полетів у наш Крим. «Вассаєдінєніє» «русскава міра» оспівувати! І не просто там витьохкували ці покручі щось на кшталт «спасіба дєду за пабєду» або «хатят лі русскіє вайни», а виступили перед вилупкуватими баньками Путіна з прем’єрою ораторії «Вєжлівиє люді». На ноти цю маячню сам диригент у генеральських погонах поклав, а слова нашкрябав  ще один невдалий сирійський гастролер, начальник управління культури Міноборони РФ Антон Губанков, теж у недалекому минулому «борзописець» із берегів Неви. 
Він так хотів сподобатися ВВП, що прем’єру «пєсні» не довірив нікому – в Севастополі сам «ісполніл», і особисто прогугнявив щось там про «вєжлівих людей»: тобто, «зелених чоловічків», окупантів...
Чи не найбільше кремлівська камарилья побивається з приводу падіння та утоплення «доктора Лізи», справжньої намісниці нацистського доктора Менгеле, який у часи минулої війни проводив смертоносні експерименти над дітьми в гітлерівських концтаборах. Тільки в миру Єлізавєта Глінка, не знайшовши на своїй землі ніякого корисного застосування, почала гріти руки на попелищі будинків, знищених російськими окупантами в «гарячих точках». Тому буквально не вилазила з Чечні, Абхазії, Сирії, а останніми роками занадилася до наших Криму і Донбасу, звідки незаконно вивезла понад 500 українських дітей. 
Один у Москві виявився найхитрішим: старий донецький єврей Іосіф Кобзон. Він «вєжліво» відмовився співати російським крилатим авіавбивцям у Сирії і так само «вєжліво» полетів зовсім в інший бік – лікуватися в так ненависній кремлівським карликам Америці...
Данило ЗАБАЙКАЛЬСЬКИЙ.
На фото Агенції «Интерфакс»: Ту-154 перед зльотом.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%