Амністія!

Амністія!

Не бойовикам, а безталанним захисникам України першого періоду війни на Донбасі Верховна Рада намагається пробачити всі гріхи: і власні, і їхні…
22 грудня парламент з 11-ої спроби проголосував за закон про амністію у 2016 році, який, зокрема, передбачає не переслідування учасників АТО, які часто йшли на фронт, не маючи відповідних документів. За це рішення проголосували 226 депутатів.
Це вже друга спроба захистити сотні військовослужбовців і добровольців, які першими пішли на захист Вітчизни, потрапили під усю силу російського удару бандформувань і регулярних військ країни-агресора, а потім опинилися… під криміналом із боку органів військової прокуратури. Однак у липні ц. р. Президент Петро Порошенко наклав на закон вето і повернув зі своїми пропозиціями. Вони,  переважно, стосувалися виправлення термінології та усунення можливості неоднозначних трактувань.
І навіть після того, як усі зауваження і пропозиції були враховані, парламентська більшість не змогла «нашкребти» голосів для помилування безневинних. Довелося заручатися підтримкою опозиційних «Батьківщини» і «Самопомочі».
Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: будні передової…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%