Подвійна удача

Подвійна удача

Одна з багатьох переможців редакційної лотереї живе «на перетині довх світів»!
Вручення призів – надзвичайно приємна справа, до того ж це дає можливість познайомитися з новими і дуже цікавими людьми. Саме так ми зустрілися з Онисією Ковальською. До речі, Онисія Володимирівна вже вдруге стала призеркою нашого видання!
Нині пенсіонерка, а в минулому – багаторічна вчителька початкових класів, зараз на заслуженому відпочинку. Разом із донькою проживає у прикордонному містечку Устилуг Володимир-Волинського р-ну. Не тільки намагається, але й продовжує залишатися у курсі всіх найголовніших подій. А тому читає місцеві газети та полюбляє суспільно-політичні шоу: такі як «Гроші» та «Шустер LIVE».
Не зважаючи на те, що Онисія Володимирівна проживає буквально на кордоні з Польщею, та побачитися з рідними по той бік Західного Бугу доводиться не часто. Пішохідного переходу (як на Львівщині) немає, а автівки стоять у значних чергах, перетворюючи містечко на суцільну кавалькаду машин.
Перебуваючи на перетині «двох світів», легко проводяться аналогії та порівняння (наприклад, скільки вчителька-пенсіонерка отримує тут і там!), а проте наша героїня не втрачає надії, що і у нас колись усе складеться якнайкраще. 
А головними її побажаннями до редакційного колективу та читачів «Волинської газети» в Новому, 2017 році, є побажання миру і здоров’я. А це – завжди актуально!
Ольга КОНОНЧУК.
На фото Романа УСТИМЧУКА: Онисія Ковальська з подарунками від газети.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%