Як не згоріти і не втопитися?

Як не згоріти і не втопитися?

Турійські  рятувальники провели уроки з учнями 5-7 класів ЗОШ І-ІІІ ст. для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під час Новорічно-Різдвяних свят.
Щоб корисна інформація про подію стала надбанням інших жителів району, інформаційний ресурс райдержадміністрації на чолі з її головою Орестом Василишиним розповсюдив повідомлення на офіційній веб-сторінці органу виконавчої влади.
Отже, протягом грудня у рамках проведення «Тижня безпеки життєдіяльності» фахівці Турійського районного сектору провели зустрічі з учнями  5-7 класів Турійської ЗОШ І-ІІІ ст. Старшокласникам рятувальники розповіли про резонансні пожежі й інші надзвичайні події, які трапились на території Волинської обл., а також нагадали правила пожежної безпеки. Навчили дітей правилам користування вогнегасником.
Зважаючи на сумну статистику пожеж, співробітники Служби порятунку приділили значну увагу роз’ясненню правил безпеки у побуті та під час Новорічних та Різдвяних свят.
Капітан служби Цивільного захисту УДСНС Ігор Оніщук наголосив: рятувальники застерегли всіх учнів від необдуманих дій під час поводження з джерелами відкритого вогню, а також закликали бути максимально пильними при експлуатації побутової техніки та опалювальних приладів.
Також працівники ДСНС розповіли дітям про правила безпечної поведінки на кризі у зимовий період, що не слід виходити на лід, якщо не впевнений у його міцності, нагадали основні дії з надання допомоги на воді. А також – розповіли присутнім про правила безпеки у разі виявлення застарілих боєприпасів або інших підозрілих предметів.
Роман УСТИМЧУК.
На фото прес-служби Турійської райдержадміністрації: рятувальники навчають дітей безпеці.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%