У луцькому ЦНАПі величезні черги підприємців

У луцькому ЦНАПі величезні черги підприємців

Через закон, підписаний Президентом, фізичні особи-підприємці масово закривають свій бізнес.

У луцькому ЦНАПі величезні черги. Люди займають чергу ще до відкриття установи. Десятки людей очікують можливості подати документи на закриття свого бізнесу, тому працівники ЦНАПу працюють без перерви. Через велику кількість клієнтів навіть директор Луцького ЦНАПу Лариса Карп’як працює на реєстрації.

Як інформує Конкурент, за словами Лариси Карп’як, працівники установи роблять все можливе, щоб обслужити всіх. Але закрити 11 тисяч зареєстрованих у Луцьку ФОПів за 2 дні просто неможливо.

«На мою думку, якщо такі законопроекти і приймаються, то вступати в дію вони повинні хоча б через місяці 3-4, для того щоб фізичні особи-підприємці мали можливість провести необхідні дії. За два дні по всій Україні такі процедури усі підприємці не зроблять», – зазначила директор ЦНАПу.

Самі ж підприємці обурені таким законом, адже тепер їм доведеться сплачувати чималий єдиний соціальний внесок. Люди зазначають, що талонів, за якими здійснюється прийом, на всіх не вистачає, але вони все одно займають чергу, сподіваючись подати документи на закриття без талону.

Нагадаємо, Президент підписав закон, відповідно до якого з 2017 року фізичні осіби-підприємці будуть змушені щомісяця платити єдиний соціальний внесок 704 гривні, навіть якщо не мають прибутку.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%