Новорічне свято для дітей непростої долі

Новорічне свято для дітей непростої долі

Днями в приміщенні Палацу учнівської молоді  в Ковелі з ініціативи соціальних служб відбулось Новорічне свято для дітей непростої долі, - інформує Ковельська міська рада.

 На захід зібралися понад 80 дітей з сімей, що опинились в складних життєвих обставинах та сімей загиблих і поранених учасників АТО.

Усі присутні у залі поринули у світ дитинства: святкові пісні, новорічні танці навколо ялинки, ігри з Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями Шреком, Лунтіком, бабою Ягою та іншими персонажами з популярних мультфільмів. Всі вони створювали атмосферу радості і добра.
З вітальним словом до присутніх звернулася секретар міської ради  Віра Федосюк. Вона побажала усім гарного новорічного настрою, здоров’я, достатку у сім’ях та затишку у домівках. Щоб рік прийдешній приніс мир і спокій, любов і повагу, подарував багато світлих і щасливих днів.
Діти з задоволенням декламували новорічні вірші та розгадували загадки. Зусилля малечі не були марними, адже усі були нагороджені солодкими призами від міського голови.  
Організатори Новорічного ранку дякують за підтримку  працівникам та вихованцям Палацу учнівської молоді.

Фото Ковельської міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%