Серія крадіжок у Горохівському районі

Серія крадіжок у Горохівському районі

У Горохівському районі засудили крадія, який здійснив серію крадіжок, - інформує «Район.Горохів».

20 березня 2016 року о 01 годині злодій шляхом пошкодження вікна, проник в житловий будинок, звідки викрав комп'ютер, дитячі іграшки та сільськогосподарські предмети, чим завдав матеріальну шкоду на загальну суму 2589 гривень. О 03 годині зловмисник шляхом зриву навісного замка, проник в приміщення сараю, звідки таємно викрав сільськогосподарський інвентар, чим завдав потерпілій матеріальної шкоди на загальну суму 1020 гривень 01 копійку, - про це стало відомо з судового документу.

Крім цього, 12 червня 2016 року 03 годині крадій проник на чуже господарство в приміщення літньої кухні господарства, звідки таємно викрав газонокосарку марки «АL-KO Classic 3.2E» та електрокабель довжиною 60 м, чим спричинив потерпілому майнову шкоду на загальну суму 4500 гривень.

18 липня 2016 року о 01 годині, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння шляхом пошкодження вікна злочинець проник до приміщення магазину звідки викрав товарно-матеріальні цінності, чим завдав потерпілому матеріальної шкоди на загальну суму 1150 гривень. Цієї ж ночі о 03 годині він проник до приміщення ФАП, звідки викрав товарно-матеріальні цінності, які належать КЗ «Горохівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», чим завдав потерпілим матеріальну шкоду на загальну суму 1907 гривень 46 копійок.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений вину у вчинених кримінальних правопорушеннях визнав повністю та показав, що за вказаних обставин місця і часу, повторно викрав чуже майно. Також, показав, що всі злочини вчиняв, перебуваючи в тверезому стані. Кількість викрадених речей та суму завданих збитків не заперечує, у вчиненому щиро розкаюється, просив його суворо не карати.

Суд визнав винним підчудного в скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст.185 КК України та призначити йому покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки.

Фото bastion.tv.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%