Ковельські новобудови

Ковельські новобудови

У Ковелі міський голова Олег Кіндер разом із своїм заступником Андрієм Товстигою та начальником управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрієм Стернічуком проінспектували стан будівництва багатоповерхівки по вул. Ватутіна, 70б (друга черга), - інформує Ковельська міська рада. 

Роботи тут наближаються до завершення. Незабаром 30 молодих сімей відсвяткують новосілля.  Адже об’єкт планують здати в експлуатацію уже навесні наступного року. 
Уже змонтовані зовнішні та внутрішні системи водопостачання і водовідведення, електропостачання, опалення. Встановлено вхідні двері, металопластикові вікна, сучасні газові котли, ліфт.
Як повідомив Андрій Стернічук, на початку 2017 року багатоповерхівку планують підключити до мереж газопостачання. Встановлять лічильники на воду та електроенергію. Також проведуть роботи з утеплення, внутрішнього та зовнішнішнього оздоблення, благоустрій прилеглої території.
Представник підрядника ТзОВ «Житлобуд 2» Володимир Плотніков доповів, що будівельники працюють за графіком, жодних затримок не передбачається. 
З міського бюджету у нинішньому році на  цей об’єкт спрямовано понад 3 мільйона гривень. У 2017 році  заплановано  ще один мільйон.
Фото Ковельської міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%