Не вистачило сили

Не вистачило сили  І в повторному поєдинку з «Кривбасом» наш «Волиньбаскет» почав активно, а закінчив – пасивно…


Чемпіонат України. Суперліга «Парі-Матч». Чоловіки: «Кривбас» – «Волиньбаскет» – 81:65 (16:8, 19:26, 20:8, 26:23).

Після кількох відбитих стартових атак рахунок несподівано відкрили лучани. Віктор Герасимчук спочатку реалізував один з двох штрафних, а потім ще влучив з дальньої відстані. Та на цьому лідерство волинян в першій чверті закінчилося. Ривок у 9:0 від криворіжців перетворив гостей на наздоганяючих. Справитися з цим до кінця чверті лучани не змогли. «Кривбас» виграв чверть із різницею у 8 очок.

«Господарі на початку другої чверті продовжили спокійно контролювати хід гри. Перевага збільшилася до 12 очок. Здавалося, господарі й надалі будуть впевнено збільшувати різницю. Однак номінальний аутсайдер знайшов у собі сили додати. Іван Тимощук у стрибку ефектно влучив у ціль, а згодом реалізував триочковий. Гості отримали заряд впевненості й додали в швидкості. За дві хвилини до перерви гості зменшили загальне відставання до трьох очок. А на перерву команди пішли за мінімальної переваги «Кривбасу». Якби Олександр Фурс реалізував перший штрафний з двох на останніх секундах, рахунок взагалі вирівнявся б!», – деталізує прес-служба Федерації баскетболу України.

Після перерви господарям фактично доводилося починати все спочатку. Однак остаточно зламати спротив непоступливого аутсайдера в претендента на медалі не виходило. Невелику перевагу після триочкового Віталія Мальчевського лучани досить швидко нівелювали. І лише на останніх хвилинах третьої чверті господарям вдалося піти в відрив – 11:2. На заключну чверть вони мали 13 очок переваги.

Господарі не дозволяли більше виснаженому супернику вирівнювати ситуацію. Найбільше доклав до цього зусиль Віталій Мальчевський, додавши 10 очок до загального результату. У підсумку 14-перемога в сезоні дозволила «Кривбасу» завершити рік на четвертому місці, випередивши одеську БІПу.

Зусилля Мальчевського допомогли господарям стримати запал гостей у першій половині, а по перерві остаточно заволодіти ініціативою, довівши поєдинок до перемоги.

Наступний поєдинок «Волиньбаскет» проведе аж 26 січня в Черкасах.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото прес-служби ФБУ: атакує «Волиньбаскет».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%