Традиції

Традиції

Новий рік і Різдво – з ялинкою від волинських лісівників

План реалізації новорічних ялинок перевиконано, повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ. Таярмарки – у розпалі, і люди продовжують купувати зелених красунь.

Волиняни готуються до візначення новорічно-різдвяних свят. Це помітно: майже у всіх населених пунктах на ялинкових базарах нині інтенсивно відбувається реалізація ялинок та сосонок. Вибір вічнозелених деревець, які пропонують лісівники, широкий. Та й ціни цьогоріч на них помірні, залежать від зросту лісових красунь. Так, приміром, дерево до 1 м на ярмарку коштує від 45 гривень, півтораметрові деревця вартують в межах 55 грн.

За інформацією головного спеціаліста відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ Олександра Литвина, цьогоріч по управлінню заплановано реалізувати 70 000 деревець ялини та сосни. На сьогодні план вже перевиконано.

Зокрема у державному підприємстві «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» при запланованих 5000 штук деревець продано 7500, у ДП «Маневицьке ЛГ» – при плані 7000 штук фактично продано 8400 ялинок та сосонок, у ДП «Ківерцівське ЛГ» та «Любомльське ЛГ» при планах 3000 штук продано 4200 деревець.

Ярмарки тривають. Через бажання створити волинянам гарний елемент до новорічного свята ціни на новорічні деревця лісівники ставлять без надбавок, заохочуючи тим самим і підприємців знизити вартість вічнозелених красунь.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%