Технічний прорив!

Технічний прорив!

На Волині тестується програма, що, як переконують розробники, здатна мобілізувати роботу лісової охорони

У лісових масивах державних підприємств «Маневицьке ЛГ» та ДП «Поліське ЛГ» відбулися перші обстеження та робота безпосередньо на місці по впровадженню найсучаснішої програми, яка дозволяє миттєво передавати інформацію безпосередньо з місця перебування мобільних груп до лісоуправління та правоохоронних органів. Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ. Представники Львівської компанії-інтегратора систем моніторингу та спостереження за рухомими об’єктами і персоналом «Красер Україна» спільно з фахівцями мобільної рейдової бригади працювали протягом усього дня. Таким чином вдалося побачити, чи можливо адаптувати програму до лісових умов та як усе працює на практиці. 

Фахівці компанії, яка береться втілювати в життя згадане програмне забезпечення, переконують, що впровадження такої сучасної системи зробить лісову охорону ще мобільнішою та ефективнішою.

Що являє собою новітній продукт? За словами представника компанії Олега Болібруха, це програма, яка дає можливість за лічені секунди передати інформацію про пожежу чи самовільну рубку, скажімо, від лісничого до керівника лісогосподарського підприємства, в управління, правоохоронні органи. Програма являє собою адаптовану під потреби лісового господарства розробку на платформі Android (www.mtrade.com.ua).

Зробивши фото на місці чи написавши повідомлення, працівник лісової охорони передає дані із зазначенням GPS-координатів. Це в результаті дасть змогу оперативно приймати рішення.

Як переконують представники компанії «Красер Україна», особливо ефективним це буде у випадку пожежі, коли кожна хвилина є вирішальною. Також це суттєво спростить роботу із нанесення об’єктів інфраструктури, рекреаційних, екологічних зон і роботу з ними. Лісники зможуть передавати в екологічні департаменти інформацію про всихання лісу, зміни в екології лісових масивів.

Крім цього, лісничий чи єгер, котрий щоденно робить обхід ввіреної йому території, навіть не маючи змоги відзняти все на фото, зможе натиснути відповідну тривожну кнопку, котра просигналізує про небезпеку чи зафіксоване лісопорушення у всі необхідні структури одночасно. Цим він також повідомить координати про своє місцезнаходження.

Як зазначив Олег Болібрух, попрацювавши безпосередньо разом із волинською лісовою охороною, зрозуміли, що робота рейдових бригад та лісничих надзвичайно складна і водночас дуже важлива. Вона ставить багато вимог та викликів. Тим більше у часи, коли лісопорушники нерідко оснащені досить сучасними засобами.

Чи вдасться реалізувати задумане та чи стане це програмне забезпечення ефективним у роботі лісової охорони, можна буде однозначно стверджувати лише після численних тестів. Перша спроба, переконує Олег Болібрух, підтвердила теоретичні напрацювання на практиці.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%