Господарі!

Господарі!

Адреса досвіду: ТОВ «Веселе-Агро»

Одне із провідних агропідприємств Волині – ТОВ «Веселе-Агро» (керівник – Ігор Лукащук), яке орендує понад 6 тисяч гектарів ріллі у Рожищенському, Луцькому та Локачинському районах, спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур. Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

– За останні роки розмір орендної плати в підприємстві зріс: з 1,7 відсотка від нормативно-грошової оцінки землі у 2009-му до 5,8 відсотка. Загалом використовємо диференційний підхід до кожної сільської ради, з якою співпрацюємо, в залежності від обумовленого в договорі терміну оренди землі (7 років – 4,5 %, 10 років – 5 %, 15 років – 6 %), – розповідає керівник господарства Ігор Лукащук. – Розрахунок проводимо зерном або грошима.

Серед агропідприємств області ТОВ «Веселе-Агро» за показниками вирощування сільськогосподарських культур – одне з кращих. На ланах працює потужна сучаснатехніка: «CASE-550», «CASE-500», «JOHN DEERE-8335» та посівні агрегати «JOHN DEERE-1910», «AMAZONE-1200». Кожен працівник цього підприємства трудиться на спільний результат, яким є вирощена якісна продукція, яку реалізують як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

– Професійні та відповідальні працівники, дотримання технологій, сучасна техніка для обробітку землі та збирання врожаю – це три основні складові успішного господарювання, – констатує Ігор Святославович. – Тому, окрім гідної заробітної плати, розробили ще й систему мотивації для працюючих. Плинності кадрів у нас нема. Також діє для працівників так звана програма партнерської участі. Це можливість вкладати гроші в оборотний капітал виробництва і отримувати прибуток.

Дотримання технологій вирощування  сільгоспкультур – теж необхідність. Бо без внесення необхідних добрив, використання засобів захисту рослин на хороший врожай годі сподіватись. Як учасники концерну «Біо-Агро» засоби захисту купуємо напряму у виробника – відомих фірм «Сингента», «Монсанто», «Баєр» та інших. Тільки так можна бути впевненими у їх якості. Оминаємо дистриб’юторів і у придбанні техніки. Тож готові до співпраці у цих питаннях із землекористувачами, котрі обробляють сто і більше гектарів ріллі.

Господарство постійно надає допомогу закладам соціально-культурної сфери села.

Грейдерування доріг, розчищення їх від снігу – про це теж дбає ТОВ «Веселе-Агро». Загалом селяни стверджують, що задоволені таким орендарем, який йде за порадою до людей, працює прозоро і відповідально.

На думку керівника підприємства Ігоря Лукашука, гідний розмір орендної плати, чесність та відкритість у відносинах та посильна участь у соціальному розвитку села – саме ті чинники, які роблять співпрацю господарника та власників паїв, сільської ради взаємовигідною та перспективною.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (544) - 87.7%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (22) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.2%