Про здобутки

Про здобутки

Лісівники Ратнівщини підбили підсумки роботи 2016 року

Відбулась підсумкова нарада з керівниками лісових господарств району у голови районної державної адміністрації Андрія Харламповича, повідомляє прес-служба відомства.

Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Євген Савлук, директор ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» Микола Мельник, директор ДП «Ратнеагроліс», начальник Ратнівського відділення Ковельської ОДПІ Іван Данилюк, заступник начальника Ратнівського ВП ГУНП у Волинській області Олександр Тарасюк, начальник відділу регіонального розвитку райдержадміністрації Микола Приймачук.

Присутні обговорили основні напрямки, над якими працювали господарства протягом року, а саме: заготівля насіння для лісорозсадника, лісовідновлення, проведення рубок догляду, санітарних рубок, охорона лісу від пожеж та самовільних рубок, утримання мисливських угідь, відновлення бджільництва, стану промислової діяльності.

Окремо зупинились на проблемі шкідників, які нищать ліс, адже питання наболіле не лише для Ратнівщини, а й для значної частини Полісся. Як повідомив Микола Мельник, на даний час проходить значне всихання дерев сосни. Підприємство залучало науковців, які дали обґрунтований висновок, що причиною цього явища є верхівковий сосновий короїд. Єдиний спосіб  боротьби зі шкідником – це суцільно-санітарні рубки зі спалюванням неліквідної деревини (поруб очних рештків).

В звітному році підприємствами сплачено податків до державного бюджету ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» – 4286,3 тис.грн, ДП «Ратнеагроліс» – 2171 тис.грн; до місцевого бюджету 3307,2 тис.грн та 1388 тис.грн; інші податки та збори, ЄСВ становить 3626, 2 тис. грн. та 1290 тис. грн. відповідно.

  Високий рівень заробітної плати, який становить ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» – 6650 грн, ДП «Ратнеагроліс» – 5998 грн (середньомісячні показники) та матеріально-технічне забезпечення робочих місць працівників є важливим фактором у формуванні відповідального ставлення до роботи та унеможливлює виникненню таких негативних явищ як крадіжки, недбале ставлення до виконання поставлених завдань, тощо. Загалом, як зазначають керівники лісових господарств, усі працюючі дорожать своїм місцем роботи.

У підсумках наради голова райдержадміністрації Андрій Харлампович визнав роботу підприємств на високому рівні та побажав у наступному році подальшого розвитку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%