«Чисте місто – здорові люди»

«Чисте місто – здорові люди»

З метою проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення про шкідливий вплив побутових відходів на навколишнє природне середовище молодь Ківерець  спільно з екологічним клубом ЕНЦ та представниками заповідника “Цуманська Пуща” провели екологічний десант “Чисте місто – здорові люди”, - повідомляє Ківерцівська держадміністрація.

Захід пройшов на території заповідного урочища місцевого значення “Ківерцівське”. В урочищі,  яке утворене в 1997 році і площа якого становить 75 га, є цінні породи дерев (сосни та дуби), вік яких сягає 160-180 років. Тут зростають лікарські рослини, в т.ч. Червонокнижні. В дуплах дерев селяться кажани – рідкісні рукокрилі, занесені до Червоної Книги. Багато ягід ожини,  малини, суниці, чорниці, глоду. Таку інформацію подав присутнім Федір Доридор перед початком рейду.

Весною 2016 року тут проводилась толока, де силами природоохоронців та громадськості міста було очищено територію від побутового сміття. Але побутові відходи і далі продовжують викидати мешканці міста в цій місцевості (за територією ветеринарної лікарні). І  хоч в день, коли проводився десант, присипав сніжок, з-під снігу видніються пластикові пляшки, посуда та інший непотріб. Тому було підготовлено багато листівок із зверненням до ківерчан та розклеєно на деревах, роздано перехожим, вкинуто в поштові скриньки жителів прилеглих вулиць. Цими зверненнями-закликами  молодь хоче достукатися до розуму та сердець міщан і просять берегти те цінне, що нам дарував Всевишній.

Захід проведено напередодні Новорічних та Різдвяних свят, коли інтенсивно прибираються оселі, а під час свят йдуть в ліс на відпочинок. Всі ми хочемо жити, як живуть європейці, сповідувати європейські принципи.

Екологічний десант проведено за підтримки сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Фото "ВолиньPost".

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%