Пам’ять

Пам’ять

На Ратнівщині вшанували загиблих в Афганістані

27 грудня минуло 37 років від часу вторгнення військ колишнього Радянського Союзу на територію Афганістану. На Ратнівщині вшанували пам’ять загиблих у цій війні, повідомляє сайт Ратнівської держадміністрації…                                                                                                         

  Найбільш масштабною, тривалою та трагічною з локальних воєн була війна в Афганістані. Вона розпочалася 27 грудня 1979 року й закінчилась 15 лютого 1989 року. Війна тривала 3340 пекучих днів і холодних ночей. Близько 160 тисяч призваних з України, а всього більше 600 тисяч радянських воїнів, пройшли через афганське пекло.

  Страшну данину «афганскій війні» сплатили українці: серед призваних до лав Обмеженого контингенту радянських військ з України загинуло понад 3 тис. і пропало безвісти - 80 військовослужбовців. Недочекалися своїх синів 2729 матерів, батька - 711 дітей, чоловіка - 505 дружин. Поранено понад 8 тис., інвалідами стали 3,5 тис.

  Не минуло це страхіття і наш район. Не повернулися додому наші земляки – Петро Штик із с.Самари та Микола Заліпа із Велимчого, від ран і хвороб вже померли 24 чоловіки.

  Квіти до пам’ятника «Афганський біль…», на якому викарбувані імена загиблих воїнів, поклали представники районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану  із заступником  голови райдержадміністрації Сергієм Матвійчуком.

  Учасники покладання пригадали втрати військ в Афганістані, загиблих волинян та ратнівчан на чужій війні, вшанували їх світлу пам’ять хвилиною мовчання.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%