У Маневичі привезли Вифлеємський вогонь миру

У Маневичі привезли Вифлеємський вогонь миру

Сьогодні пластуни  Колківського осередку привезли Вифлеємський вогонь миру в Маневичі і на засіданні сесії районної ради передали його головам районної ради та районної державної адміністрації, депутатам та керівникам різних структур, - повідомила Маневицька райдержадміністрація.

 Як розповіли пластунки: «Вифлеємський вогонь миру» міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Акція започаткована у 1986 році. Щороку австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. По Україні Вифлеємський вогонь поширюють члени Пласту. Щороку пластуни перебирають Вифлеємський вогонь миру від польських скаутів і передають його українській громаді, церквам, несуть до дитячих притулків, лікарень, і везуть на Схід України, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Віфлеємської зірки. А сьогодні мир Україні потрібен як ніколи…»

Так як вогонь є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу, то члени організації висловили великі сподівання, що після запалення Вифлеємського вогню миру в сесійній залі районної ради, всі мудрі рішення депутатами будуть прийматися більш злагоджено, мирно і солідарно.

А ввечері святковими ілюмінаціями засіяла головна адмінбудівля району  і ошатно вбрана ялинка на площі перед приміщенням.

Фото Маневицької райдержадміністрації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%