На межі!

На межі!

Як зустрічали Новий рік біля головної ялинки Луцька

На головному майдані Луцька у передчутті свята зібралася немала і гамірна компанія, повідомляють журналісти «Волині 24» Людмила ЯВОРСЬКА і Костянтин ЯВОРСЬКИЙ. У повітрі (і це не алегорія) – запах шампанського. Пляшки ігристого напою, який став символом святкування Нового року – всюди. На землі, у пакетах, в руках. Порожні, напівпорожні, закорковані. Разом із канонадами петард і салютів, різке «бах!» від корків шампанського не стихало протягом цілої години святкування. Охоронці громадського порядку, здавалося, домовилися проявити лояльність до одвічних традицій, і попри заборону як розпивання алкоголю у публічних місцях, так і салютів, ніхто ні до кого претензій не мав.

Дорослі, діти, студенти, продавці сувенірів і повітряних кульок – усі об’єдналися в єдину компанію, яка веселилася, фотографувалася і час від часу вибухала гучним «З Новим роком!» – «З новим щастям».

Місто цієї ночі, здавалося, перейшло у звичний режим дня: курсували тролейбуси, маршрутки і таксі (тролейбусів, до слова, в центрі було стільки, що не завжди у будній день побачиш), вулицями прогулювалися компанії, а від деяких закладів розносився неймовірний аромат шашлику та інших смачностей.

Фото «Волинь24».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%