Станиця Луганська і день народження Степана Бандери

Станиця Луганська і день народження Степана Бандери Перший заступник голови облради Олександр Пирожик напередодні Нового року відбув на Донбас. І хоча ця інформація була відома заздалегідь, до моменту, коли свободівець зі своїми побратимами не виїхав у безпечне місце, повідомляти про точний маршрут пересування волинян у зоні АТО було вирішено не здійснювати...


І ось Олександр Веніамінович розмістив фото з передової та короткий коментар:

«Зустріли Новий рік 2017 у Станиці Луганській. Всю ніч російські найманці задовбували своїми «хлопушками», аж набридло. Шкода, що маємо пораненого. Але й вимолили Боже благословіння, обійшлося без жертв. Про це не можу писати без емоцій, волати хочеться!!! Щоб це зрозуміти, треба хоч раз на власні очі бачити ту скалічену, розтрощену, понівечену, напівзаміновану Станицю... Цей Новий рік пам'ятатиму все життя. Дякую побратиму з «Легіону Свободи» Віктору Вілентку, що прихистив. Завів на КПП на Луганськ, де до російських найманців залишалось якихось 80 метрів. Нульовішої «нульовки» вже не буває. Боляче... Але тут особливо усвідомлюєш, що не може бути прощення й амністії ворогам!!! Мусимо вибороти Україну або вмерти в боротьбі за неї. Слава Нації!».

А ввечері 1 січня представники «Свободи» та інших партій правого сектору здійснили в Києві традиційний марш на честь 108 річниці з дня народження лідера однієї з гілок Організації українських націоналістів Степана Бандери. В колоні прихильників основоположника бандерівського руху в Україні були й волиняни.

Наш кор.

На фото з відкритих джерел: Олександр Пирожик із побратимами на передовій лінії фронту.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%