Свято перетворилося на розстріл…

Свято перетворилося на розстріл…

У кривавій м’ясорубці під час святкування Нового року в стамбульському нічному клубі вижила не лише Наталія Вольнова з Рівного, але й невідома дівчина Наталія з Луцька! 
2 січня 2017 р. в одній із соцмереж одна з уцілілих відвідувачок клубу «Reina» – Наталія Вольнова, керівник Громадської організації «Країна майбутнього», написала: «На Україні»…
Це означає, що молода жінка вже прилетіла з Туреччини.
Відомою чи не в усьому світі вона, втім, стала за дуже сумних обставин. Буквально за кілька годин до кривавого розстрілу вона записала коротке відео про святкування та розповсюдила його в соцмережах. Зображення стало одним із речових доказів слідства, а також – ілюстрацією до новин про цю жахливу подію.
Потім, ледь вщухли постріли, вона змогла лише сповістити таке:
«Терористи щойно захопили клуб в якому наша компанія святкувала новий рік. Багато вбитих. Я жива!!! Жива!!!».
І лише згодом вона розповіла деякі деталі:
«Сумнозвісне святкування, яке в Інстаграмі за декілька годин набрало більше ніж 25000 переглядів.... За годину до теракту. Всі щасливі... 39 із них уже немає. Щойно нас відпустили з відділку. Терориста не знайшли... Дякую поліцейському, який витягнув мене з-під столу одну з найперших. Тримав міцно мої руки і захищав своєю спиною. Також дякую дівчині Наталі (як потім виявилося з Луцька), яка зняла свою накидку і віддала мені, бачучи голі плечі (оскільки одяг ми втратили, бігли напівроздягнені по вулиці з півкілометра до відділка під дощем), не знаючи, ні хто я, ні звідки, тим більше я спілкувалась англійською, а вона в мене без акценту», – написала Наталія Вольнова.

На цей момент відповідальність за вбивство 39 безневинних людей у нічному клубі престижного стамбульського району Бешикташ взяли на себе головорізи з терористичної організації «ІДІЛ». Причина – «солдат халіфату» здійснив атаку, бо «християни відзначають своє відступницьке свято».
Поліції вдалося встановити особу душогуба. Це – киргиз Лакхе Машрапов, який із дружиною і двома дітьми в листопаді прибув із Сирії. Як встановило слідство, там він воював на боці бойовиків, тому добре освоїв техніку стрільби з автомата Калашнікова. На душі цього садиста – 39 убитих (серед них – 24 іноземці), а також 69 важко поранених…
Світлана КОМА.
На фото з відкритих джерел і ТСН: одна з жертв клубу «Reina»; Наталія Вольнова з Рівного, яка вижила під час бійні в Стамбулі;.
Від редакції. Будемо вдячні кожному за налагодження комунікації з лучанкою Наталією, яка була поряд із Наталією Вольновою в Стамбулі. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%