Сторінками минулого

Сторінками минулого

80 років тому
Спасибі Сталіну
«Навіть коли в 1937 р. я був заарештований польською поліцією і кинутий до в’язниці, думки про те, що прийде час визволення, мене ніколи не покидали. В це я твердо вірив, і за це велике спасибі великому Сталіну!», – написав заступник голови Ратнівського райвиконкому рад депутатів трудящих М. Сітчук.
(«Сталінським шляхом», 1949 р.).
40 років тому
Скелети монахинь
Урочище над річкою Луга в с. Федоріка Володимир-Волинського р-ну вважалося першим поселенням християнських місіонерів і носить назву «Стара катедра».  Радянський дослідник Павло Раппопорт провів нові дослідження пагорбів і виявив фрагменти крейдяного фундаменту церквиці. Повторно обстежено і гробниці великої церкви «Старої катедри» – понад 10 жіночих скелетів монахинь під її підлогою датуються ХІІ ст. 
(«Советская археология, 1977 р.).
15 років тому
Мурманська осінь
На виконання Указу Президента України та доручення Кабінету Міністрів України в рамках «Року України в Росії» передбачено реалізувати ряд заходів. У різноманітних виставках візьмуть участь підприємства «Луцький підшипниковий завод», підприємство «Боніта», торгова марка «Комо». Заплановано організувати візит ділових кіл Волині до Мурманська для участі в Економічному форумі «Кольський партнерат» і виставці «Мурманська осінь», а в одній із областей Росії виступить Волинський державний український народний хор.
(«Досвітня зоря», 2002 р.). 
Квартет нардепів
У сесійні облраді офіційно попрощалися з тими депутатами облради, які набули статусу народних. Це Сергій Мартиняк, Анатолій Вітів, Степан Івахів і Євген Мельник. Їхні місця за списками займають інші колеги. Замість Степана Івахіва депутатом стала член Партії регіонів Надія Григола. Замість Євгенія Мельника «Свобода» делегувала Миколу Давидюка. А от місця Анатолія Вітіва («Свобода») і Сергія Мартиняка (Партія регіонів) поки залишатимуться вільними, бо дочасні вибори в округах №37 і 29 відбудуться 17 лютого.
(«Волинська газета», 2012 р.).
На фото: виступає Євген Мельник.
Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%