Стрибнули… вище голови!

Стрибнули… вище голови!

У Львові відбувся традиційний ХVIІ Міжнародний турнір зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка». В ньому взяли участь провідні спортсмени з європейського континенту, зокрема – з Грузії, Білорусії, Угорщини та Хорватії.
Троє юних легкоатлетів із Волині виграли призові місця і зробили серйозну заявку на участь у міжнародних змаганнях у складі юнацької збірної України.
Перший віце-президент Федерації легкої атлетики України, лучанин Володимир Рудюк із особливим настроєм нагороджував як мінімум двох переможців змагань у стрибках у висоту, адже це були його земляки.
І дійсно: у місті Лева успішно виступили молоді волинські стрибуни, вихованці Володимир-Волинської та Нововолинської ДЮСШ.  
У віковій категорії до 16 років серед юнаків першим був  Сергій Поліщук із Володимира-Волинського. Із третьої спроби висотник, якому 1 лютого виповниться лише 15 років, здолав 175 см.
Першим на «Меморіалі Дем’янюка» був і Андрій Куліш. Вихованець тренера Михайла Захарченка переміг серед юніорів із результатом 190 см. 
Серед дівчат віком до 16 років  перемогу святкувала нововолинянка  Людмира Шпак, вихованка тренера Віктора Короля. 14-річна атлетка здолала планку на висоті 160 см.  
Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%