Чом він не прийшов?

Чом він не прийшов?

Прокурор Волинської області ігнорує депутатську комісію? 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю Волинської облради, засідання якої відбулося 26 вересня, розглядала проект рішення щодо інформації прокуратури області про стан законності в регіоні за перше півріччя. Попри сподівання обранців ні прокурор області Андрій Парака, ні хтось із його заступників не з’явилися на комісію.
 
Відтак поважну установу представляв прокурор відділу захисту конституційних прав громадян прокуратури області Олег Ковальчук, який не зміг відповісти на більшість запитань, що адресували представнику прокуратури присутні на комісії обранці. 
Зрештою, інформацію про стан законності в області комісія рекомендувала прийняти до відома під час розгляд у цього проекту рішення на сесії облради, що відбудеться 30 вересня. До слова, під час засідання звучали й пропозиції визнати роботу прокуратури щодо забезпечення стану законності недостатньою. Та й сам Олег Ковальчук не заперечував проти того, що на фоні загальнодержавних показників на Волині не все гаразд із боротьбою зі злочинністю . Зокрема, щодо злочинів, вчинених неповнолітніми або за їх участю, питома вага яких в Україна сягає 3,2 %, в області – 6,3%. 
Крім того, профільна комісія облради погодилася з пропозицією Сергія Слабенка і прийняла окреме рішення, яким звертає увагу прокуратури на необхідність участі у засіданнях комісії під час розгляду подібних питань прокурора області або ж його заступника.
Олена ЛІВІЦЬКА. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%