Преса без пресу?

Преса без пресу?

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Коментуючи це рішення, прес-секретар Президента України, керівник Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів Дарія Чепак наголосила, що за ініціативи Глави держави в Україні будуть створені належні умови та гарантії для збереження і розвитку сегменту місцевої преси в процесі реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації.

Дарія Чепак нагадала, що ще 21 березня 2013 р. Глава держави підписав Доручення Уряду щодо прискорення доопрацювання за участю Національної спілки журналістів України, фахових об'єднань, трудових колективів редакцій проекту Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».
За її словами, основні положення законопроекту були розглянуті на засіданнях Міжвідомчої робочої групи та експертної ради з питань приведення законодавства у сфері медіа до європейських стандартів. Вона підкреслила, що цим законопроектом пропонується визначити пріоритетне право трудового колективу редакції на вибір способу реформування.
«Також важливо, – сказала Дарія Чепак, – що у законопроекті «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» враховані пропозиції щодо вирішення питання стосовно майна, приміщень, соціальних гарантій журналістів».
Прес-служба Адміністрації Президента України.
Карикатура Юрія ОПЕКАНА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%