Гроші, кадри і реформи

Гроші, кадри і реформи

26 вересня голова облдержадміністрації Борис Клімчук завершив свою короткотермінову відпустку. Й одразу включився в напружений робочий графік, який розпочався інтенсивними зустрічами в центральних органах влади.

Того ж дня у столиці він зустрівся з Міністром фінансів України Юрієм Колобовим. Під час робочої розмови планували параметри зведеного бюджету Волинської області та орієнтовні суми фінансування соціально-економічних програм, що реалізуються коштом державного бюджету України. Вирішувались також окремі питання завершення поточного бюджетного року, зокрема, щодо ліквідації боргу перед підрядними будівельними організаціями за виконані роботи з ремонту і реконструкції доріг у Шацькому р-ні. З цього та інших питань досягнуто взаємних домовленостей.
В Адміністрації Президента України керівник виконавчої влади Волині аргументовував мотиви кількох кадрових призначень та окремі аспекти соціально-економічних та суспільно-вагомих рішень.
Цього ж дня на прохання Бориса Клімчука відбулася зустріч із Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим. Голова облдержадміністрації порушив питання відновлення функціонування обласного лізингового фонду для технічного оновлення малих та середніх агропідприємств, в тому числі – сільськогосподарських кооперативів, які створюються повсюдно в області. Керівник Уряду схвалив цю ідею, до речі, обґрунтовану під час наради 12 вересня ц. р. під головуванням Президента України Віктора Януковича у Луцьку, та дав відповідні вказівки профільним міністрам – фінансів та агропромислового розвитку України.
Відрядження голови облдержадміністрації до Києва продовжилося й 27 вересня. Борис Петрович узяв участь у нараді під головуванням першого заступника Глави Адміністрації Президента України Ірини Акімової. Серед інших керівників областей Борис Клімчук доповів про можливі шляхи вдосконалення системи надання адміністративних послуг в державі. Після наради також обговорювали питання підвищення якості та оперативності медичних послуг, що здійснюється у регіонах України у рамках національних проектів.
Прес-служба облдержадміністрації.
На фото Світлани ГОЛОВАЧУК: під час перебування Миколи Азарова на Волині Прем’єр-міністр України на власні очі пересвідчився, що вкладати кошти в реконструкцію шацьких доріг – справа потрібна і благородна.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%