Новий митник – черговий Поліщук
Ягодинську митницю очолив Дмитро Поліщук?
Начальник головного управління Міндоходів Ігор Сінгаєвський підтвердив інформацію про кадрові зміни на Ягодинській митниці, пише видання «Волинь post».
Відтак Ягодинську митницю очолив Дмитро Поліщук. За словами Сінгаєвського, завтра перший заступник міністра представить колективу митницю нового керівника. А депутат облради і вже екс-начальник Ягодинської митниці Роман Микитюк займе посаду радника голови Волинської облдержадміністрації.
Олена ЛІВІЦЬКА.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
Білорусь перекидає танки до кордону в напрямку Луцька та Рівного Біда прийшла і в Прилісне… Із Луцької ради церков хочуть вигнати очільника УПЦ «МП» на Волині На Світязі браконьєри наловили 53 кілограми риби Волинянка представлятиме Україну на міжнародних змаганнях На Волині збирають кошти на медавтомобіль У війні за Україну загинув житель Смідинської громади На війні з росією загинув 22-річний волинянин Путін «толкнул рєчь» на параді. Що хотів сказати і що вийшло? У Ковелі розпочали роботу з перейменування вулиць- Опитування
- Результати