До опорної школи в селі Пульмо зроблять дорогу

До опорної школи в селі Пульмо зроблять дорогу

Це обговорювалося 30 січня на оперативній нараді, яку провів голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець.

Про це пише «Район.Шацьк», посилаючись на сайт Шацької райдержадміністрації.

Начальник відділу регіонального розвитку та ЖКГ райдержадміністрації Ольга Романська повідомила про погодження плану ремонту і будівництва доріг району на 2017 рік.

Для створення належних умов для пересування населення є намір вирішити питання щодо реалізації проекту «Капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення «Піща-Острів’я-Пульмо», відповідно до якого вже розроблена проектно-кошторисна документація на загальну суму 39,978 тисяч гривень.

Метою проекту є створення комфортних умов для довезення учнів до шкільного навчального закладу села Пульмо, в якому планується створення опорної школи; переміщення місцевого населення на транспортних засобах загального користування та власних транспортних засобах між населеними пунктами сільських рад та до пункту пропуску с Піща з подальшим з єднанням з міжнародною трасою, що забезпечує сполучення з Республікою Білорусь.

Територія, на якій буде реалізовуватись проект, розташований в межах Пульмівської та Піщанської сільських рад Шацького району.

Нині вказана дорога знаходиться у вкрай незадовільному технічному стані, при погіршенні погодних умов дорога перетворюється в непроїзну, що не відповідає вимогам для перевезення у подальшому учнів, а також значно ускладнює рух транспортних засобів та пішоходів на території Піщанської та Пульмівської сільських рад.

Загальна кошторисна вартість проекту становить 5 725, 613 тисяч гривень.

Фінансування буде здійснюватись за рахунок обласного та місцевих бюджетів.

Голова райдержадміністрації Василь Голядинець наголосив, що перспективні наслідки реалізації проекту передбачають прискорення розвитку транспортної інфраструктури, створення безпечних та комфортних умов довозу учнів до шкільного навчального закладу, що запланований як опорна школа.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%