70% злочинів на Волині скоюють «заїжджі»

70% злочинів на Волині скоюють «заїжджі»

На Волині є проблеми з «приїжджими» злочинцями. Так, 70% тяжких та особливо тяжких злочинів, а саме крадіжок та грабежів, на Волині вчинили люди, які приїхали зі східніших областей країни.

Про це розповів очільник національної поліції в області Петро Шпига під час засідання постійної комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією у вівторок, 31 січня, - пише «ВолиньPost».

За його словами, йдеться про людей, які приїжджають з Донецької, Одеської, Вінницької, Херсонської, Харківської, Вінницької областей. Також у 2016 році затримали понад 20 осіб «кавказької національності», які прибули на територію області для грабежів і крадіжок.

Також він відмітив шкідливу дію так званого «закону Савченко», який дозволив злочинцям, «посадженим» у 90-х та 2000-х, раніше вийти на волю і знову вчиняти злочини. Проте Шпига зазначив також, що до кінця 2016 року ситуація стабілізувалася.

Найпопулярнішими крадіжками на Волині (70%) є  крадіжки велосипедів, мобільних телефонів та будматеріалів на будівельних майданчиках.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%