Гроші для «Колоса»

Гроші для «Колоса» Щойно отримавши третій – найвищий за статусом – орден «За заслуги», керівник ансамблю «Колос» із смт Торчин Луцького р-ну Олександр Огороднік звернувся в облраду за… фінансуванням


На засіданні постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 31 січня депутати вислухали виступ начальника управління культури облдержадміністрації Валерія Дмитрука, який попросив внести зміни до Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016-2020 рр.  Він поросив про фінансову підтримку заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Колос» із смт Торчин Луцького р-ну, від фінансування якого раніше відмовилася районна влада, а тому колектив живе на правах підприємства обласної комунальної власності.

Погодившись із визначенням депутата Валерія Діброви, що цей колектив «представляє не лише район, а й загалом Волинь та Україну на світовій культурній арені», комісія рекомендувала сесії облради 2 лютого ц. р. збільшити фінансування «Колоса» у нинішньому році на  116 тис. грн, а в наступному –  на 270 тис. грн.

Наш кор.

На фото Богджана ГОНЧАРУКА: Олександр Огороднік під час вшанування.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (233) - 86.9%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (7) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.4%