На Волині з трансформаторів масово зливають оливу

На Волині з трансформаторів масово зливають оливу

На Волині від 7 січня вже було 18 випадків зливання оливи із трансформаторів. У результаті вони горять і через це в мешканців навколишніх будинків згорає техніка.

Про це йдеться у зверненні ПАТ «Волиньобленерго» до Волинської облради, яке розглянули під час засідання постійної комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією у вівторок, 31 січня, - інформує «ВолиньPost».

Досі злочинців не затримали, бо в холодну погоду із часу зливання оливи до згорання проходить кілька днів. Також злочинці міняють дислокацію. Нині вони працюють в Рожищенському. Горохівському, Локачинському районах, а в минулому працювали у Ківерцівському та Рожищенському районах.

У кожному трансформаторі може бути від 200 літрів до 12 тонн оливи, яку можуть використовувати для помп бурштинокопачі або для обігріву помешкань, чи як паливо для мотопилок. Енергетики закликають мешканців області активніше реагувати на такі злочини, адже через це згорає побутова техніка.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%