Чемпіонат із зимової риболовлі

Чемпіонат із зимової риболовлі В неділю, 29 січня на Великому Згоранському озері відбувся відкритий чемпіонат району з підльодного лову риби, - повідомляє Любомльська райдержадміністрація.

 

Організаторами змагань виступали сектор молоді та спорту райдержадміністрації та Згоранська сільська рада.

В змаганнях прийняли участь 12 команд. Крім місцевих рибалок, із сіл Згорани, Сильно, Заозерне, в першості взяли участь 4 команди з міста Любомль та дві команди з міста Володимир – Волинського.

Переможці визначились як в індивідуальній так і в командній першості. В командній: третє місце посіла команда з села Згорани з результатом 57 рибин, другу сходинку посіли рибалки з села Сильно – 61 риба, а чемпіонами стали представники команди «МОРС» з села Згорани насмикавши 161 рибину.

В індивідуальній першості: також були кращими рибалки з команди «МОРС» (Згарани). Третє місце – Романюк Роман (45 рибин); друге місце – Кусько Богдан (54 риби); перше місце – Савош Віталій (62 риби).

Грамоти, медалі та цінні подарунки в командній та індивідуальній першості переможцям та лауреатам вручив голова районної державної адміністрації Микола Пархомук.

Крім цього, було визначено ще цілий ряд номінацій переможців, яких визначили спонсори змагань –  депутат обласної ради Сергій Духницький та приватний підприємець Олег Опейда.

Зокрема, наймолодшим рибалкою став Куць Владислав – 11 років, також він упіймав найбільшу рибину, найстаршим риболовом – Кравець Володимир – 55 років. Першу рибу впіймав Цвид Іван, спеціальний приз отримала Людмила Пашинська з міста Любомль, єдина жінка яка брала участь у чемпіонаті.

На завершення було проведено конкурс на краще рибальське спорядження, переможців в якому відзначив Згоранський сільський голова Олександр Лукашук.

По завершенні церемонії нагородження учасники у дружньому колі смакували запашною рибною юшкою і ділилися враженнями від змагань.

Фото Любомльської РДА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (233) - 86.9%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (7) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.4%