Знову – про сиріт. Бо є така потреба...

Знову – про сиріт. Бо є така потреба...

Скільки у Луцьку дітей-сиріт? Які документи необхідно зібрати, аби всиновити дитину? Чи знижуються показники соціального сирітства в Україні?

Відповіді на ці та інші питання можна було почути під час круглого столу, організованого Волинською єпархією УПЦ. Участь у ньому взяв голова інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук, повідомляють у прес-службі єпархії. Тема засідання – «Пріоритети сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Отець Валентин зауважив: Волинська єпархія активно співпрацює з усіма сиротинцями області. Але сьогодні головний напрямок соціального їхнього відділу – віднайти прийомних батьків для сиріт, бо альтернативи сімейному вихованню немає..
Тож сьогодні з благословення митрополита Ніфонта у храмах єпархії молитимуться за здоров'я прийомних батьків і дітей, котрі виховуються в таких сім’ях. Крім того, о 16.00 розпочнуться урочистості та концерт, організований Волинською єпархією, Луцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службою у справах дітей Луцької міської ради. Сюди прийдуть, аби взяти участь, 60 сімей, де виховуються прийомні діти.
Наш кор. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%