Гарячі обіди Тамари Семенівни

Гарячі обіди   Тамари Семенівни

На наше «Веземо із Луцька Вам приз!», почули: «А який саме!?.» 
– Хай це буде сюрпризом. Скоро побачите.Першою нашою щасливою передплатницею у цім році виявилася любомльчанка Тамара Павленко. Розіграш щойно відбувся, а його результати опубліковані тільки у цьому номері, тож відчувалося, що Тамара Семенівна помітно хвилюється. 
Пенсіонерка зустріла нас перед хатою, а побачивши коробку, захоплено вигукнула: «Електроплитка! Газ тепер дорогий, то на ній борщ варитиму!»  
Жінка має власний будинок, невеличку господарку і город. Звісно, взимку роботи меншає, то ж більше часу приділяє читанню «Волинської газети» та інших видань, що їх передплачує. Любить в’язати щось корисне для дітей. А їх у Тамари Семенівни – вже чималенько. Річ у тім, що син Вадим засватав дівчину із Києва, вийшла заміж і донька Оксана, народила бабусі онука, тож сімейка суттєво побільшала. 

Щоправда, син з невісткою оселилися у столиці України, а донька із зятем та онуком мешкають у Самборі на Львівщині. Чоловік відійшов у засвіти ще 14 літ тому. Отож зараз із Тамарою Павленко – лиш котики і курочки. 
Вони й стали свідками вручення першого призу «Волинської газети». І також, мабуть, зраділи, як і їх господиня. Бо ж тепер будуть смачні і борщі, і каші, завжди усе підігріте.
Для одиноких людей двокомфорна електроплитка у домі – просто незамінима.
Звісно, ми попросили нашу читачку дотримуватися правил протипожежної безпеки і користуватися до ста літ.
Тамара Павленко – колишня працівниця Любомльської пошти. Каже, що саме там прилучилася до читання журналів і газет, з тих пір і вишукує по них щось цікавеньке і корисне. Ділиться прочитаним із сусідами. Пенсія хоч і невеличка, але одну-дві газети конче треба мати, вважає щаслива власниця призу. Бо як же без газет! 
Сергій НАЗАРОВИЧ.
На фото Володимира Приходька: любомльчанка Тамара Паленко; приз передплатниці вручає заступник головного редактора «Волинської газети» Сергій Цюриць.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%