Союз «Солідарності» і «Самопомочі»

Союз «Солідарності»  і «Самопомочі»

Наталія Бунда залишила посаду начальника управління туризму і промоції мерії Луцька і поїхала трудитися в Львівську міську раду на запрошення галицького градоначальника Андрія Садового. Депутатський мандат залишила при собі.
Про це повідомила Агенція «Волинські новини». В. о. Луцького міського голови Тарас Яковлєв  31 січня ц. р. підписав розпорядження № 61-рб, де сказано:
«1. Звільнити 31 січня 2017 року Бунду Наталію Петрівну з посади начальника управління туризму та промоції міста Луцької міської ради по переводу в Львівську міську раду (п. 5 ст. 36 КЗпП України).
Підстава: заява Бунди Н.П., лист Львівського міського голови Андрія Садового від 27. 01. 2017 № 001-вих-15».
Виконання обов’язків начальника управління туризму та промоції міста Луцької міської ради з 01. 02. 2017 Тарас Яковлев розпорядився покласти на начальника відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Катерину Теліпську.
До речі, Наталія Бунда – депутат Луцької міськради. Хоч і безпартійна, але входить до складу провладної  фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність». У той же час львівський градоначальник Андрій Садовий – керівник опозиційної «Самопомочі» на всеукраїнському рівні.
Світлана КОМА.
На фото Сергія ЦЮРИЦЯ: Наталія Бунда в період роботи в Луцьку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%