Луцьк зібрав кращих гімнасток

Луцьк зібрав кращих гімнасток

Два дні поспіль в обласному центрі Волині вирувало свято грації та спорту – Відкритий кубок Луцька з художньої гімнастики. Змагання, котрі в місті відбуваються вперше, зібрали кращих гімнасток України. Не дивно, що дійство викликало такий інтерес (і не лише на рівні міста), адже нещодавно збірна України на чемпіонаті світу з гімнастики виборола чи не всі медалі!

Змагання у Луцьку відбувалися під патронатом Луцького міського голови Миколи Романюка у спортивно-розважальному комплексі «Адреналін-сіті». Організатори ставили високу мету: популяризувати спорт, мотивувати юних гімнасток до нових звершень та виховувати у глядачів почуття прекрасного.
Відтак до Луцька з’їхалися гімнастки від 5 до 18 років. То – вихованки школи Дерюгіних із Києва, Володимир-Волинської, Ужгородської та Чернівецької ДЮСШ, спортивного клубу «Багіра» зі Львова, Білоцерківського спортивного ліцею. Честь Луцька захищали спортсменки зі спортивних клубів ФСТ «Спартак», «Грація», «Фаворит», «Фортуна» та «Спорт-естет».
Головним суддею змагань була суддя міжнародної категорії, голова Федерації гімнастики Волині Тетяна Фігель. А приємною несподіванкою для юних спортсменок стало те, що на змагання завітала титулована спортсменка, призерка Олімпійських ігор Ганна Безсонова.
– Дуже приємно, що в Луцьку з кожним роком відбувається все більше різноманітних заходів, – наголосив Микола Романюк, вітаючи спортсменок та гостей свята під час урочистої церемонії відкриття дійства. – І то – не лише фольклорні фестивалі, але й такі вагомі спортивні свята. Думаю, це прекрасно, адже спорт, зокрема й спортивну гімнастику необхідно підтримувати і розвивати. Прекрасно, що є молоді люди, котрі займаються таким складним видом спорту.
Варто зауважити, що Микола Романюк завітав на свято грації не лише як Луцький міський голова, а й як дідусь однієї зі спортсменок. Його онука Анна-Марія також вийшла на килим і продемонструвала на що здатна. Дівчина займається спортивною гімнастикою із семи років, а виступала у категорії кандидатів у майстри спорту з художньої гімнастики.
Згодом мер зауважив: було б добре зробити такі змагання традиційними. Відтак Луцьк стане помітною точкою на спортивній мапі України.
– Хочеться, аби більше молоді знаходили себе у спорті, і не лише в гімнастиці, а й у футболі, шахах, волейболі чи боксі, – підкреслив Микола Ярославович. – А головне завдання влади – створити належні умови для цього. Саме ми повинні забезпечити умови, аби юні спортсмени мали можливість здійснювати підготовку й брати участь у змаганнях, аби в подальшому могли гідно представляти міста на змаганнях різних рівнів.
До речі, голова федерації гімнастики Волині Тетяна Фігель вручила міському голові подяку за допомогу в організації та проведенні відкритого кубка Луцька з художньої гімнастики.
Після урочистостей розпочалися безпосередньо змагання. А вони не могли залишити байдужим нікого.
Наш кор.
Фото Олександра ОЛІШЕВСЬКОГО.

     

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%