Проблеми чи закиди?

Проблеми чи закиди?

Луцький міський голова Микола Романюк запевнив: не все у місті так погано!

Зрозуміло, що у мешканців Луцька до представників влади виникає чимало питань. А особливо тоді, коли на кону – розподіл та використання фінансів із міської казни. Зокрема тих, що передбачені на оплату харчування дітей у дошкільних закладах та школах, розчищення русла р. Сапалаївка та продажу ДКП «Луцьктепло». Як не крути, а питання – стратегічні. Відтак хоча б одне із них – актуальне для кожного мешканця обласного центру Волині. 

ШКІЛЬНІ СМАКОЛИКИ
Чи одну маму непокоїть якість наїдків зі шкільної їдальні? Бо ж хочеться, аби чадо отримувало лише найліпше і в жодному випадку не ходило голодним. Одначе підходи до харчів у кожного – різні. Відтак час від часу у тому чи іншому навчальному закладі мають місце непорозуміння й навіть скандали: батьки нарікають, що дітей годують абияк, а адміністрація закладів та працівники кухні доводять протилежне. Нещодавно узагалі з’явилася інформація, що луцькі діти… недоїдають і годують їх найгірше в Україні. То де ж правда? Й чи варто бити у набат?
– Що стосується дитячого харчування, то в луцьких закладах меню складають із розрахунку на шість гривень, – розповів Микола Романюк. – Аналогічною є ситуація в усіх областях. Інша річ, скільки грошей виділено за рахунок коштів бюджету і скільки доплачують батьки школярів. До речі, всюди батькам доводиться доплачувати, окрім Вінниці. Щодо Луцька… Дійсно, ми виділяємо на дитяче харчування у навчальних закладах найменшу суму – 2 гривні 60 копійок. Це – один бік медалі. Інший – меню повністю витримане за калорійністю. Про це чомусь не говорять. Розумію, що малюкам хочеться печива, фруктів та солодощів, але… У шкільній їдальні дають те, що є здоровим харчуванням і потрібне для дитячого організму. Думаю, коли б у порцію входили булочки та цукерки, то таке б не задовольнило батьків.
НЕДЕШЕВА САПАЛАЇВКА
Категорично відкинув Микола Романюк і закиди щодо використання коштів із міського бюджету заради наведення благоустрою території, де мали би хазяйнувати приватні підприємці. Йдеться про розважальний комплекс «Сіті-парк», розміщений на березі р. Сапалаївки. Тож чи дійсно міська влада розчистила русло річки й довела до толку берег власним коштом, коли за це мали би братися підприємці? Міський голова переконує в протилежному:
– Оприлюднена на одному з телеканалів інформація щодо розчищення річки Сапалаївки взагалі не відповідає дійсності. Вже розчищено більше чотирьох кілометрів території. Мільйон двісті тисяч коштів було виділено з бюджету. Хочу наголосити, що виконано роботи не лише біля «Сіті-парку». Там благоустрій території здійснено коштом підприємців. А отакими розмовами ми лише відбиваємо бажання у представників бізнесу вкладати гроші в розвиток міста, займатися інвестиційними проектами.
Варто нагадали, що нещодавно офіційно відкрили другу чергу проекту благоустрою річки та Мосту закоханих на вул. Ніла Хасевича – пр. Волі. Як зауважив тоді Микола Романюк, відновити зруйнований міст та розчистити русло вдалося завдяки підтримці соціально відповідального бізнесу. Також наголосив, що подальші роботи з благоустрою Сапалаївки проводитимуть у кілька етапів і завершать коло Теремнівських ставків. У 2014-му заплановано зробити чимало: зокрема звести підпірну стінку вздовж будинку № 49 а на пр-ті Волі, побудувати пішохідні та велосипедні доріжки, а також роледром.
ЗАЗІХНУЛИ НА ТЕПЛО?
Не підтвердилася інформація і про те, що ДКП «Луцьктепло» піде з молотка. Міська влада переконує: пускати під приватизацію підприємство, від нормального функціонування котрого залежить, буде чи ні тепло у більшості помешкань лучан, ніхто не збирається. 
Мовляв, виконавчим комітетом Луцької міської ради лише прийнято рішення про передачу внітрішньобудинкових мереж на повне обслуговування ЖКП. За твердженням міського голови, до такого кроку вдалися через ряд причин, зокрема й фінансових. Тож відтепер саме працівники житлово-комунальних підприємств обласного центру Волині будуть обслуговувати мережі в будинках. А «Луцьктепло» і надалі залишатиметься у статусі ДКП.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%