Любовні трагедії давнього Львова

Любовні трагедії давнього Львова

Уміли колись кримінальні новини писати. Не те, що зараз. Вишукано, непередбачувано і… весело.
І хоча не раз ми чуємо від наших бабусь, що у роки їх молодості «такого не було» і все було пристойно, проте читаючи рядки з газети, починаєш розуміти, що й тоді вирували любовні пристрасті. Ще й які!!!! 
«Рятункове Поготівля» не дармує
ри вул. Ридигера Гриць Шеремета дістав відомості, що Михайлина Гольшиґ любить не тільки його, але й другого, тому вдарив її по голові поліном так міцно, що панна Михаліна також мусіла зголоситись у «Рятунковім поготівлі», де їй перев’язали рану.

Ідилля під ліхтарнею
чора пізно вночі на вул. Ягайлонській якась закохана і п’яненька пара станула під ліхтарнею і почала цілуватись. Це кохання під ліхтарнею якось дивним дивом перейшло у сварку, потім у бійку. Бійка була така завзята, що мужчина копнув жінку з цілої сили, жінка впала на хідник і почала проклинати свого любка такими солодкими словами, яких порядні люди не повторяють, отже і ми тут не можемо повторяти. Ця любовна ідилля була б може скінчилася вбивством, але надійшов поліціянт і замкнув кохану пару в арешті. Виявилось, що це «лилик» Михайло Кулич і нічна «нетля» Марія Баран, обидвоє з «ліпшого товариства».

Коли закохані посваряться
ва Задорожна посварилась зі своїм нареченим при вул. Сєнявській 15 у Львові. Кажуть, що наречений навіть набив її і то міцно, бо забув, що жінки не вільно бити навіть квіткою. Огірчена Задорожна випила отрую, але її випомпували шлунок і вона вернула з лічниці до нареченого, який обіцяв, що вже не буде бити.

З любовних траґедій
селі Чологині, ярославського повіту, мешкала вродлива і молода дівчина, Анна Шоломинська. Сусід тієї гарної дівчини, Іван Маюк, хоч уже мав більше як тридцять літ, закохався в цій Анні, але Анна любила молодших хлопців і не хотіла вийти за пристаркуватого Івана Маюка. Маюк із заздрости сховався вечором під домом і коли Анна йшла до керниці по воду, Маюк стрілив до неї і до її батька та ранив дівчину і її батька.
Коли збіглися люди, Іван Маюк втік до ліса, але його арештували. Він признався, що хотів убити дівчину, щоби вона не була жінкою його суперника.
Анна Шоломинська вилічить рану від кулі і вийде заміж за іншого, а заздрісний Іван Маюк буде далі старітися в криміналі.
«Поліційна хроніка», «Українські вісти» за 1936 рік.
Малюнок Олександлра Іванова.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%