Неба вже не видно

Неба вже не видно

Наша газета неодноразово розповідала про активні громади волинських сіл, котрі, не чекаючи бюджетних коштів, майже на голому ентузіазмі ремонтували аварійні приміщення будинків культури або ж узагалі зводили нові. Не відстають і в цьому плані мешканці с. Омельне Ківерцівського р-ну.

– Направду кажучи, тут були взагалі одні стіни, – розповідає сільський голова Тетяна Бугайчук і заодно проводить екскурсію оновленим клубом. – Тут усе згнило, падали балки…
Керівники районної влади – і колишній голова райдержадміністрації Леонід Кричкевич, і нинішній Зіновій Колісник – особисто оглядали аварійне приміщення, каже Тетяна Павлівна, і посприяли тому, аби з районної казни виділили хоча б якісь кошти. 
– Коли я зайшов до Будинку культури, підняв очі догори – побачив не стелю, а небо, – ділиться Зіновій Колісник.
Власне, тих 10 тис. грн вистачило лише на 200 листків шиферу, а потрібно було 330. Тож почали мізкувати, де взяти решту грошей не лише на покрівлю, а й на внутрішні роботи.
– Завдячуючи Зіновієві Богдановичу, отримали дошки для стелі, допоміг і з придбанням вагонки, – мовить сільський голова. – Ось ці крісла – то теж його робота, – жінка показує нове матеріальне забезпечення. 
Не залишилися байдужими і народні депутати Адам Мартинюк та Ігор Єремеєв, котрі також допомогли фінансово. А от окремі ремонтні роботи селяни здійснювали самотужки, для серйозніших – наймали будівельників. 
Уже коли виходили, Тетяна Бугайчук похвалилася новими металопластиковими вікнами та дверима. То, каже, подарунок Благодійного фонду Бориса Клімчука «Рідна Волинь». Тож і місцева влада, і громада не надякуються тим, хто з миру по нитці зробив для них клуб.
Ірина ВОРОБЕЙ.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%